Eleaf iStick Pico Baby baterie - 1050mAh

Kód: 20438/SILVER
449 Kč / ks 371 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Mezi hlavní přednosti Pico série od Eleaf patřily vždy malé rozměry, díky kterým se elektronická cigareta nejen pohodlně držela, ale především jste ji s sebou mohli vzít kamkoliv, protože nezabrala skoro žádné místo a vešla se téměř do jakékoliv kapsy. Nový přírůstek do této řady nese název iStick Pico Baby a je to skutečně miniaturní zařízení.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Prodej ukončen | 20438/SILVER
449 Kč / ks
371 Kč bez DPH
Barva: Černá
Prodej ukončen | 20438/BLACK
449 Kč / ks
371 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Mezi hlavní přednosti Pico série od Eleaf patřily vždy malé rozměry, díky kterým se elektronická cigareta nejen pohodlně držela, ale především jste ji s sebou mohli vzít kamkoliv, protože nezabrala skoro žádné místo a vešla se téměř do jakékoliv kapsy. Nový přírůstek do této řady nese název iStick Pico Baby a je to skutečně miniaturní zařízení. Do těla baterie s kapacitou 1050mAh se vkládá clearomizér o maximálním průměru 16,5mm pomocí magnetického adaptéru. Pico Baby baterie se skvěle hodí pro slabší kuřáky, ale také jako záložní zařízení pro vaše clearomizéry.

Dobrou volbou bude také pro začátečníky, vzhledem k tomu, že nevyžaduje žádná složitá nastavení. Pico Baby stačí nabít, připojit vhodný clearomizér a můžete vapovat. Prakticky umístěné tlačítko se hravě mačká a lze pomocí něj baterii také uzamknout a odemknout. Clearomizér se vkládá do těla baterie, se kterou je spojen speciálním magnetickým adaptérem. O zbývající kapacitě integrované baterie vás svým blikáním informuje LED dioda. Baterie snadno a rychle nabijete přes micro USB port.

 Upozornění: Součástí balení není speciální magnetický konektor, který je potřeba pro připojení clearomizéru k baterii. Dokoupit lze kompatibilní konektor Eleaf iStick Basic 510 nebo Eleaf iStick Basic eGo (viz příslušenství).

                                                 eleaf-istick-pico-baby-baterie-1050mah_14041

Obsah balení a parametry:

1x iStick Pico Baby
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 58mm x 41mm x 23mm
Výstupní výkon: max. 25W
Podporovaný odpor: 0,4Ω-3Ω
Baterie: 1050mAh
Nabíjení: micro USB port
Závit: magnetický konektor
Průměr tanku: 16,5mm

 

 

Rozměry

Miniaturní rozměry nic neubírají na atraktivitě Pico Baby a navíc vám umožní ji mít neustále při sobě. Díky poloze tlačítka se také pohodlně ovládá.

eleaf-istick-pico-baby-baterie-1050mah_14016

 

Baterie

Integrovaná baterie o kapacitě 1050mAh poskytne dostatečně dlouhou dobu používání pro slabší kuřáky, případně Pico Baby poslouží jako záložní e-cigareta.

eleaf-istick-pico-baby-baterie-1050mah_14046

Konstrukce

Clearomizér se vkládá do těla baterie a přichycen je pomocí speciálního magnetického adaptéru. Maximální podporovaný průměr clearomizéru je 16,5mm.

4317

Nabíjení

Baterii rychle nabijete pomocí micro USB portu.

4318

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: