Příchutě Drifter Bar Juice SnV

Nejprodávanější

Řazení produktů

5 položek celkem

Výpis produktů

prichut drifter bar juice sv 16ml red berry and lemon
Novinka Spotřební daň
305 Kč / ks

Symfonie sladkých červených plodů podtržená řízem čerstvě vymačkaného citronu. Skvěle vyvážený ovocný mix pro každý den.

Kód: 47955/16ML
prichut drifter bar juice sv 16ml lemon and blue raspberry
Novinka Spotřební daň
305 Kč / ks

Kultovní spojení sladké modré maliny a osvěžující limonády z citronů. Sladkokyselý mix, který se nikdy neomrzí.

Kód: 47949/16ML
prichut drifter bar juice sv 6ml red berry and lemon
Novinka Spotřební daň
165 Kč / ks

Intenzivní červené bobule a citron s výraznou kyselostí. Osvěžující citrusový zážitek plný energie.

Kód: 47934/6ML
prichut drifter bar juice sv 6ml lemon and blue raspberry
Novinka Spotřební daň
165 Kč / ks

Šumivá limonáda s borůvkami a malinami doplněná ledovými mentolovými tóny. Pikantní a osvěžující.

Kód: 47919/6ML
8436 drifter bar lemon lime longfill 16ml
Spotřební daň
305 Kč / ks

Limetky a citróny v osvěžujícím limonádovém spojení.

Kód: 45090

Ovládací prvky výpisu

5 položek celkem
Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let

Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkoholu osobám mladších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.  
Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!
 
SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET
.