Elektronická cigareta - Vaporesso COSS POD sada

Kód: 42606/VIVA RED
Akce Tip VIDEO
Značka: Vaporesso
2 499 Kč –40 % 1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Testovali jsme měsíc a můžeme doporučit :)
Vaporesso COSS Pod System Kit, nové revoluční řešení vapingu, které řeší dlouhodobá bolestivá místa současných produktů a zároveň přináší intuitivní design
Tato převratná inovace představuje významný skok vpřed pro toto odvětví a nabízí jedinečný zážitek z vapingu, který jej skutečně odlišuje od konkurence.

COSS Vaporesso Pod Mod Kit 1750mAh je elektronická cigareta s funkcí power banky a systému vakua pro e-liquidy. Součástí sady je centrální jednotka s baterií o kapacitě 1500mAh a náplňový tank (cartridge) o objemu 7,5 ml. Samotný pod mod má baterii s kapacitou 250mAh a vestavěnou cartridge s mesh cívkou o odporu 1,2 Ohm.

Při vložení pod modu do centrální jednotky se jeho baterie automaticky dobíjí. Pro přenos e-liquidu z velké cartridge do pod podu stačí stisknout speciální tlačítko. Součástí balení je 6 filtrů a kabel USB-C.

Detailní informace

Vaporesso Coss Pod Kit Viva Red 750x930
Akce
Barva: Červená
Skladem (3 ks) | 42606/VIVA RED
Můžeme doručit do: 14.6.2024
2 499 Kč
1 499 Kč / ks
1 239 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

COSS Vaporesso Pod Mod Kit 1750mAh

COSS Vaporesso Pod Mod Kit 1750mAh je moderní elektronická cigareta, která kombinuje kompaktní design s pokročilými funkcemi. S baterií o kapacitě 1500mAh a náplňovým tankem (crtridge) o objemu 7,5 ml nabízí dlouhou životnost baterie a velkou kapacitu pro e-liquid.

VAPORESSO COSS je dvoudílné zařízení skládající se z přenosné centrální jednotky a tenké, pod zařízení, tzv. pod sticku. Centrální jednotka obsahuje baterii o kapacitě 1500mAh, která automaticky dobíjí 250mAh pod stick, když je do ní vložen. Kromě nabíjení má centrální jednotka také kapsli (cartridge) na e-liquid o objemu 7,5 ml, můžete doplnit 0,6 ml podu v pod sticku, a to pouhým stiskem tlačítka.
COSS je řešením společnosti VAPORESSO pro dosažení konzistence chuti. Logika jejich přístupu je jednoduchá: pod stick je neustále plně nabitý díky centrální jednotce a cívka se nikdy nedostane do kontaktu se vzduchem díky vakuově uzavřenému doplňovacímu mechanismu. To zajišťuje, že zařízení funguje na plný výkon pro nejlepší potažení a snížení množství vzduchu v podu vede k lepšímu navlhčení.
VAPORESSO COSS se nepodobá žádnému jinému zařízení na trhu a je to znát hned na designu. Má futuristický a čistý vzhled a prémiovou chuť, který křičí „high-end“ a „fancy“.
Jako celek je VAPORESSO COSS větší a těžší. Pod COSS je asi 110 mm vysoký, 51 mm široký a 24,5 mm hluboký a sám o sobě váží 172 g (bez násady). S pod stickem (ačkoliv lehkým) zvyšuje hmotnost celé jednotky až na ~190g. 
Velikost a hmotnost celé jednotky jsou samozřejmě kompromisem za pohodlí. Nošení COSS znamená, že se nemusíte starat o nabíječku nebo dokonce nosit láhev džusu. Jednoduše nabijete a naplníte náboj, než opustíte svůj dům, a můžete vyrazit.
Samotný pod stick je super tenký, malý a lehký. Je pouze 93,5 mm vysoký, 17 mm široký a 9 mm tlustý. S hmotností pouhých 18 g je lehký jako jednorázovka, takže přenositelnost není problém. Na podstavci nejsou žádná tlačítka a pouze jedno malé LED světlo, které se rozsvítí, když zařízení aktivujete tažením. Je to neuvěřitelně malý pod vape.

coss-1

Vacuum Technology 

Výraznou vlastností COSS je jeho systém vakua pro tekutiny. Díky internímu mechanismu je vzduch odstraněn z nádrže, což zajišťuje svěžest a optimální dodávání chuti tekutiny. Náplň kazety podu je hermeticky uzavřená, což garantuje plnou chuť páry od prvního do posledního mililitru.

 

coss-2

COSS je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý. Pod mod nemá tlačítka a funguje na základě automatické aktivace potahu. Nabízí maximální výkon 9W a napětí je regulováno na základě použité odporové cívky. S baterií o kapacitě 250mAh se pod mod rychle dobíjí pokaždé, když je vložen do centrální jednotky.

Pro personalizovaný zážitek je COSS kompatibilní s řadou příslušenství a náhradních dílů. Cartridge podu jsou k dispozici v různých variantách, včetně jedné s klasickým náustkem a jedné, která používá jednorázové bavlněné filtry. Příslušenství, jako jsou cartridge a jednorázové filtry, zajišťuje, že vždy budete mít vše potřebné po ruce.

COSS POD MOD VLASTNOSTI:
- Rozměry: 17x9x93,5 mm
- Kapacita podu: 0,6 ml
- Odpor: 1,2Ω
- Kapacita baterie: 250 mAh
- Napětí: 3,3 V - 4,3 V
- Síla: 9 W

FUNKCE COSS POWERBANKA:
- Rozměry: 24,5x51x110 mm
- Kapacita baterie: 1500 mAh
- Kapacita podu: 7,5 ml
- Nabíjení: Typ-C, 2 A
- Výstupní napětí: 5V

Sada OBSAHUJE:
1x VAPORESSO COSS Pod Mod
1x VAPORESSO COSS Powerbanka
1x VAPORESSO COSS Velká cartridge (předinstalovaná)
1x VAPORESSO COSS Series 1.2 MESH Pod (předinstalovaná)
1x VAPORESSO COSS Pod Filter (v balení)
6x VAPORESSO COSS Bavlněné Filtry
1x Nabíjecí kabel Type-C
1x Připomínková karta
1x Uživatelský manuál a certifikát záruky

 

Výrobce: Vaporesso

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaporesso
Záruka: 2 roky / spirálka je spotřební zboží
? Barva produktu: Černá, Červená, Modrá, Šedá, Zelená
? Baterie interní: 250mAh, 1500mAh
? Kapacita Cartridge: 0,6ml, 7,5ml
? Nabíjení USB: USB-C port 2A
? Odpor Atomizéru / Clearomizéru / Podu: 1,2ohm
? Výkon Automatický max: 9W
? Způsob vapování: MTL
Automatický potah: Ano

VAPORESSO COSS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: