Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 3740 hodnocení
5
3603x
4
83x
3
21x
2
11x
1
22x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

P Avatar autora Pavol Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.11.2017
+ Výber a priaznivé ceny

R Avatar autora richard Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2017
+ Velice spokojený,přeji mnoho úspěchů vašemu obchodu

C Avatar autora CHORCHO Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 24.11.2017
- Místo Joyetech Cubis Tank - 3,5ml, mi přišel tank o polovinu menší!!!

M Avatar autora Mirek Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 23.11.2017
- Špatně uvedena cena výrobku-bez omluvy objednávka zrušena,klamání spotřebitelů.

J Avatar autora Jarda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2017
+ ohromila mě rychlost dodání

Avatar autora k.a.p.r Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2017
+ Veliký výběr zboží
+ Bleskové odesílání zboží, vše vždy druhý den doma

Vždy doporučuji známým a přátelům.
O Avatar autora Olda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2017
+ ok

I Avatar autora Ivana V. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2017
+ zboží za dobré ceny
- nenašla jsem

Za mě spokojenost, takto má obchod po internetu vypadat. Rychlá reakce na e-mailový dotaz, doručení do druhého dne, a to jsem neobjednávala hned ráno
H Avatar autora Hiro_CZ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2017
+ Absolutně perfektní a vstřícná komunikace se zákazníkem
+ Množství zboží a náhradních dílů
+ Perfektní servis
+ Při větších objednávkách občas dáreček :)
+ Je toho hodně, prostě favorit, který nikdy nezklamal
- Nevýhoda? Možná jen to, že nemají pobočku v Ústeckém kraji

KP Avatar autora Karel Petrák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2017
luxusnejsi obchod v podobe male somosky...prostor, personal taktez vyskoleny a prijemny...jen doporucuji....at se dari
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.11.2017
+ Super obchod,kvalitní zboží.

NM Avatar autora Nikl Miroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2017
Super e-shop, koupím všechno co potřebuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2017
Výborná komunikace, rychlé dodání zboží.
J Avatar autora Jahůdka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.11.2017
Velmi dobre ceny, rychle dodání
M Avatar autora Medeaso Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.11.2017
+ Rychlost a zboží ,,TI jujce Tarty Lemon Super doporučuji ´´

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.11.2017
+ Rychlost dodání.
+ Široký sortiment.
+ Profesionalita.

JV Avatar autora Jan Vondráček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2017
+ Široký sortiment
+ Vzorky příchutí
+ Rychlá dodávka
+ Platba kartou
+ Přehledné stránky a popis zboží
- Nemožnost doručení na uloženku nebo podobné výdejní místo

Celkově naprosto spokojen, uloženku přežiju :-)
T Avatar autora Tiartyos Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 6.11.2017
+ velký výběr
+ vzorky aromat
- doprava zdarma stojí za houby

Dobrý obchod, nicméně volí otřesnou dopravu. ČP je hrozný odpad, báze mi tak došla zčásti vylitá a zaprasila ostatní zboží.
OZ Avatar autora ověřený zákazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.11.2017
+ cena
+ rychlost dodání
+ informace o stavu

Naprostá spokojenost :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2017
+ výběr zboží
+ cena
+ kvalita

Ovládací prvky výpisu

3753 položek celkem