Nejdůležitější vlastnosti E-Cigarety

Princip fungování elektronické cigarety:

 • Hoření tabáku je u elektronické cigarety nahrazeno odpařováním nikotinového aromatizovaného roztoku, který se nazývá liquid. Vytváří se aromatizovaná pára, která na první pohled vypadá stejně jako klasický cigaretový kouř. Tato pára však neobsahuje škodlivé látky jako je tomu u klasických cigaret.

Nulový obsah škodlivin!

 • Po asi měsíci užívání zjistíte, že se vám vrací čich a chuť. Začnete se mnohem méně zadýchávat. Ranní kuřácký kašel zmizí.Objem plic se Vám obnoví do 2 měsíců ...

Čím se elektronická cigareta liší od klasické cigarety

 • Vytvářená pára e-cigarety neobsahuje žádný dehet
 • Nevdechujete oxid uhelnatý, který snižuje schopnost krve přenášet kyslík
 • Nevdechujete amoniak, benzen ani jiné ze 4 000 dosud analyzovaných karcinogenních látek, které obsahuje klasický cigaretový kouř
 • Můžete si nadále užívat reálnou tabákovou chuť (v nabídce máme mnoho tabákových a  ovocných příchutí). Sortiment budeme nadále rozšiřovat.
 • Můžete si sami zvolit množství vdechovaného nikotinu v kouři. Můžete postupně snižovat dávky a přestat být na nikotinu závislí. Poté můžete kouřit náplně bez obsahu nikotinu, jen pro její výbornou chuť.(čím menší obsah nikotinu ,tím je HIT nižší !)
 • Žádný efekt „zapálené cigarety“.Jak už si jednou zapálíte klasickou cigaretu, tak ji musíte buď dokouřit, nebo típnout. Z elektronické cigarety si můžete třeba jen dvakrát potáhnout, odložit ji a dále se věnovat rozdělané činnosti.
 • Můžete kouřit a oddávat se dobré cigaretě i v nekuřácké restauraci, doma, nebo v práci. Po elektronickém dýmu nezůstává charakteristický cigaretový zápach ale příjemná vůně liquidu.
 • Nebude vám páchnout z úst, což ocení zejména Vaši partneři. Nebudou Vám žloutnout konečky prstů, a nebudete se muset stydět, za cigaretový zápach, podle keterého každý pozná, že se vracíte z "kuřácké pauzy". Výhodou také je, že nebudete muset nechávat své oblečení „vyvětrat“.V domě kde jste měli zakázáno kouřit již nebude platit protože kouř nezanechává stopy na stěnách ,prádle atd..
 • V neposlední řadě také ušetříte náklady na provoz elektronické cigarety, jež jsou až o 80%  nižší než náklady na koupi klasických cigaret.

Elektronická cigareta a její vývoj

V případě elektronické cigarety směřují její inovace k tomu, že se nesnaží za každou cenu napodobit svým vzhledem běžnou, tabákovou cigaretu. Elektronické cigarety se tak zvětšují a jejich vzhled ustupuje do pozadí, protože vítězí důležitější parametry, jakými je delší životnost  baterie , lepší chuť a větší zásoba e-liquidu.

Upozornění pro všechny e-kuřáky

! Dodržujte pitný režim !

Jako při klasickém kouření které způsobuje sucho v ústech tak i při e-kouření je toto podobné

Elektronická cigareta není prostředkem pro odvykání kouření !