EC-original

Držák - Panel s T-drážkou V1 - do výdechu ventilace auta - kompletní set

Kód: 23279
Tip VIDEO
Značka: EC-ORIGINAL
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2020

Držák - Panel s T-drážkou V1 - do výdechu ventilace auta - kompletní set

Určeno pro Verze škoda 1 a 2 - Samozřejmě že bude pasovat do mnoha ostatních vozů jiných značek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Držák - Panel s T-drážkou V1 - do výdechu ventilace auta - kompletní set

Kompletní sada držáku pro nástavce s T-drážkou. Materiál PETG

Jednoduchý ale přitom velmi účinný držák pro nástavce do výdechu ventilace auta. Určeno pro Verze škoda 1 a 2 - Samozřejmě že bude pasovat do mnoha ostatních vozů jiných značek. Set je kompletní včetně podpěrek, které umožní různé nastavení naklonění nástavce vůči palubovce. Háčky jsou v délce 25mm , 30mm a 35mm. Pokud jste si jisti velikostí a naklonění vaší palubovky je možno zakoupit háčky, panely a podpěrky zvlášť.

Návod viz video

Obsah balení - Sestava se skládá z :
2x Háček 25mm L+P
2x Háček 30mm L+P
2x Háček 35mm L+P
1x panel s T-drážkou
1x podpěrka malá
1x podpěrka velká
 
Upozornění: Nevystavujte dlouhodobě držák a nádstavce nad 80°C , mohlo by dojít deformaci. Ve velkých vedrech je nutno na toto pamatovat pokud bude auto uzavřené a nechané na přímém slunci, může teplota být velmi vysoká.
 
Návod k sestaveni držáku e-cigarety určeného do výdechu ventilace.

Při pohledu na T-drážku v panelu vidíme malé výstupky které slouží jako doraz pro nástavec a to je spodek panelu. Pro lepší orientaci už můžeme z hora silou zasunout nástavec až na doraz. Z druhé strany panelu do obdélníkových okének zacvakneme háčky, L - levý háček bude blíž k řidiči a P - pravý blíž ke spolujezdci. V případě potřeby můžeme zase háčky vyndat zmáčknutím západek dvěma prsty a vytažením. Sestavený držák zasuneme do výdechu ventilace a zahákneme za žebírko. K doladění sklonu u V1 použijeme některou z podpěrek, tu zacvakneme ze zadní strany panelu do malých otvorů mezi háčky, k dispozici máme 3 polohy. Při výměně nástavce doporučujeme celý držák vyndat z výdechu ventilace, T-drážka je navržena a vyrobena s vysokou přesností s minimální vůlí a nemá žádné protiháčky k dalšímu zajištění tuhosti spojení, tak je nutné nástavec jen silou vysunout směrem nahoru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Do výdechu ventilace
Záruka: 2 roky

Držák - stojánek EC-ORIGINAL verze Škoda 1 a 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zákaz prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.